Para Birimi

TL $

Sepetimx

Alışveriş sepetiniz boş!

Otel Kalemleri

Otel Kalemleri; Plastik hammadde den yapılmış iç bölümünde ise yazma amacı ile farklı yoğunluklarda ve renklerde mürekkep bulunan silinme özelliği olmayan yazı araçlarına plastik tükenmez kalem denilmektedir. Plastik tükenmez kalemler üzerine farklı baskı teknikleri ile firma slogan veya logoları basılabildiği için promosyon ürünleridir. Ve diğer promosyon ürünlerine göre Promosyon Kalem oldukça hesaplıdır.

Ahşap tükenmez kalemler üzerine farklı baskı teknikleri ile firma slogan veya logoları basılabildiği için Promosyon Kalem en çok tercih edilen ürünlerdendir.

Metal tükenmez kalem; Metal hammadde den yapılmış iç bölümünde ise yazma amacı ile farklı yoğunluklarda ve renklerde mürekkep bulunan silinme özelliği olmayan yazı araçlarına verilen genel addır. Promosyon Kalem Metal tükenmez kalemler üzerine farklı baskı teknikleri ile firma slogan veya logoları basılabildiği ve gündelik hayatımızın bir parçası olması nedeni ile Promosyon Kalem amaçlı en çok kullanılan ürünlerdir.

Naturel kalem, kurşun kalem; Plastik veya ahşap hammadde den yapılmış iç bölümünde ise yazma amacı ile farklı yoğunluklarda ve renklerde silinebilme özelliği olan kurşun olarak adlandırılan malzeme bulunan ve uç bölümünün açılabilmesi için kalemtıraş kullanılan, yazı araçlarına verilen genel addır Promosyon Kalem. Natürel kalem veya diğer adı ile kurşun kalemler üzerine farklı baskı teknikleri ile firma slogan veya logoları basılabildiği için promosyon kalem çokça tercih edilmektedir.

Göster:
Sırala:

Powered by mesadizayn.com